+90 5546584604

Neden En isiyisiz

Firmamız 2020 yılından bu yana çeşitli firmaların tedarik hizmetlerini, bunun yanı sıra değişik iş kollarından hariç turizm sektöründe büyük yatırımlar yaparak önemli projelere imza atmıştır. Gelişimini daha kaliteli hizmet vermek için, büyük teknolojik yatırımlar yaparak bütün dündaya özellikle Avrupa’da kaliteyi en uygun fiyatlara sunma imkanı sağlamıştır.Asya ve Avrupa operasyon kontrollerini Antalya'dan yapmaktadır. Bunun yanı sıra Almanya Friedberg semtinde’de faaliyetleri bukunmaktadır. Güçlü temelleri üzerine oturttuğu tecrübe ve birikimiyle 2 yılı aşkın süredir, durmadan gelişti. Hizmet Politikamız, Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında en uygun şekilde karşılamak, sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek, Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak, Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek, Çalışmlarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojilye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak.

Güvenlik Politikamız


128 Bit SSL Sertifikası ile en ufak hataya yer vermeyen sistemimiz, müşterilerimizin kişisel bilgilerini asla görmez ve kayıt etmez. Kredi kartı ile yapılan alışveriş lerde müşterimiz kişisel bilgilerini girmeye başladığında sistem otomatik olarak yerinin banka yazılımına bırakır. Sanal Pos başvurularında şirket Türkiye çapında güvenlik kontrolünden geçirilmekte ve en küçük ayrıntılar dahi göz ardı edilmemektedir. Tüm bu soruşturma süreci tamamlandıktan sonra sistemin güvenirliliği test edilir ve son aşamada alınan onay sonrasında alış veriş tamamlanır.

Kalite Politikamız


E-Ticaret sektöründe satış öncesi ve sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihityaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniye tini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Asya,Avrupa ve Türkiye'de internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prenipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkemizdir.


BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Konfurlu ve ssatinde bir uçuş ,seçmiş olduğunuz otellerde en iyi hizmet ve vip araçlarımızla güvenli hızlı ve rahat bir transfer.

ŞİRKETİMİZ

2020 Yılında kurulan şirketimiz ve eşsiz deneyimimizle
siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz

ACENTEMİZ
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit.
Flights
Hotels
Cars
Cruises

2023 yılında faaliyete geçen firmamız siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde seyahat etmesini amaçlamaktadır.

Devam..

Twitter
@travel Beklemeden transferimiz gerçekleşti
45 dakika önce
@leo Harika bir deneyimdi.
2 gün önce
Bize ulaşın
05546584604
destek@cdsoft.com.tr
Copyright © 2017 CDSOFT YAZILIM | Privacy Policy | About Us | FAQ | Contact Support
Designed by CDSOFT YAZILIM